• Telefon: +48 602 455 181
  • Email: darek.bucholski@gmail.com

Targi RenExpo 2015 w Warszawie: zapraszamy na nasze stoisko

Opublikowany w Ciekawostki, Energia słoneczna i otagowany jako , , , , | Zostaw komentarz

Renexpo Warszawa

O tym, że odnawialne źródła energii (OZE) to nie tylko chwilowa moda, ale zjawisko, które już na trwałe wpisuje się w naszą rzeczywistość, świadczyć może fakt, że związane z tym tematem Targi RENEXPO® Poland 2015, odbędą się w Warszawie już po raz piąty. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którym nieobcy jest los środowiska naturalnego w jakim żyjemy. A jeśli czyste powietrze i glebę można dodatkowo połączyć z korzyściami finansowymi polegającymi na ponoszeniu niższych opłat za energię, to tym lepiej.

Miejsce Targów RENEXPO® Poland 2015

Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego12/14
Termin: 22-24 września 2015 (wtorek-czwartek)
Godziny otwarcia: wtorek i środa 9.00-17.00, w czwartek 9.00-16.30

Dla wszystkich zwiedzających, którzy wcześniej się zarejestrują przez Internet wstęp na targi jest bezpłatny. Ponadto osoby, które zorganizują co najmniej pięcioosobową grupę zwiedzających, mogą dodatkowo bezpłatnie uczestniczyć w konferencjach targowych. Organizatorem targów jest firma REECO Poland Sp. z o.o. 

Wystawcy

Dla wystawców uczestnictwo w targach to dobra okazja, aby zaprezentować i zareklamować własną firmę, nawiązać kontakty handlowe czy zorganizować szkolenia dla potencjalnych klientów. Z kolei odwiedzający zainteresowani konkretną branżą OZE mogą wziąć udział w konferencjach tematycznych i dowiedzieć się wiele na temat interesujących ich nowości.

Wiadomo, że pod pojęciem odnawialnych źródeł energii kryje się wiele różnych zasobów dostępnych w przyrodzie, z których można pozyskiwać zarówno energię cieplną jak i elektryczną. Zatem wśród wystawców, w zależności od zgłoszeń, mogą znaleźć się firmy związane pośrednio lub bezpośrednio z takimi tematami jak:

• energia słoneczna (PV, czyli fotowoltaika do wytwarzania prądu i kolektory słoneczne do produkcji ciepła)
• bioenergia pozyskiwana z drewna, biomasy lub biogazu
• energia wiatrowa
• elektrownie wodne
• energia geotermalna (pochodząca z gruntu, np. pompy ciepła)
• kogeneracja polegająca na łącznym wytwarzaniu energii cieplnej i elektrycznej z paliw (CHP)
• energooszczędne budownictwo i renowacja

Szczególne wydarzenia na Targach

Osoby zainteresowane fotowoltaiką i projektowaniem elektrowni słonecznych powinny zwrócić szczególną uwagę na trzy propozycje targowe:

  1. We wtorek, 22 września odbędzie się 4-Forum PV, podczas którego specjaliści od fotowoltaiki będą przedstawiać prezentacje związane szeroko z pojęciem wykorzystania energii słonecznej, a na koniec odpowiadać na pytania słuchaczy. Wstęp wolny.
  2. W czwartek, 24 września odbędzie się 5-ta Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce, na której podczas 3 sesji tematycznych oraz w dyskusji panelowej zostaną omówione najważniejsze zagadnienia związane z rozwojem energii słonecznej w naszym kraju.
  3. Jednym z wystawców targowych będzie nasza firma SQS Solar Quality System. Będziemy prezentować program Bluesol.

W związku z targami zapraszamy do skorzystania ze szczególnej promocji:

Oprogramowanie BlueSol będzie można kupić na targach z 20% rabatem!

Należy się pośpieszyć ze składaniem zamówień na zakup, bo liczba programów BlueSol z obniżoną ceną jest ograniczona.

Zamówienia będzie można składać osobiście na targach lub na adres e-mail: darek.bucholski@gmail.com, w dniach 22-25 września. Czas realizacji zakupu do 30 września.

Nasze stoisko z oprogramowaniem BlueSol usytuowane będzie w kwadracie H1-A2, a na planie targów jest oznaczone kolorem niebieskim. Poniżej można obejrzeć mapę stoisk wystawienniczych z zaznaczeniem naszego stoiska.

Serdecznie zapraszamy!

Stoisko SQS Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *