• Telefon: +48 602 455 181
  • Email: darek.bucholski@gmail.com

Jeśli korzystasz z przeglądarki Internet Explorer i linki z naszej strony nie działają, naciśnij prawym przyciskiem na link, a następnie kliknij przycisk Otwórz, lub użyj innej przeglądarki.
[divder top=”0″]

Wersje próbne

Korzystając z wersji próbnej przekonasz się, czy dany produkt jest odpowiedni do Twoich potrzeb.
Wersja testowa posiada prawie takie same funkcje jak wersja pełna, pozwalając na pełną ocenę produktu. Jej ograniczenia to wykluczenie możliwości produktywnego wykorzystania oprogramowania. Wyjątkiem jest wersja próbna Bluesol.

Zalety wersji próbnej Bluesol

Do przetestowania otrzymujesz nową wersję próbną Bluesol, pozwalającą na pełne wypróbowanie oprogramowania. Ta wersja może być używana przez okres 30 dni i posiada wszystkie funkcje, tak, jak wersja pełna.

Stworzone projekty i dane wprowadzone do bazy danych podczas korzystania z tej wersji próbnej Bluesol, nadal mogą zostać użyte, w przypadku, gdy zdecydujesz się na zakup pełnej wersji oprogramowania.

Termin

Każda wersja testowa może być używana przez okres 30 dni

Korzystanie z wersji próbnej

Po wypróbowaniu wersji testowej oprogramowania i po zakupie pełnej wersji produktu, będziesz mógł przekonwertować wersję próbną do pełnej wersji, wpisując kod aktywacyjny otrzymany w wiadomości e-mail.

Pobierz wersję próbną

Aby pobrać wersję próbną oprogramowania musisz zapisać się do naszego newslettera. Formularz zapisu znajdziesz na stronie każdego produktu w wersji próbnej, pod opisem wersji próbnej.

Po potwierdzeniu adresu e-mail będziesz mógł pobrać próbne oprogramowanie. Poniższe linki przeniosą cię do próbnych wersji oprogramowania, które cię interesuje:
BlueSol po polsku
Bluecad
Bluecad ekspresowy