• Telefon: +48 602 455 181
  • Email: darek.bucholski@gmail.com

Jeśli korzystasz z przeglądarki Internet Explorer i linki z naszej strony nie działają, naciśnij prawym przyciskiem na link, a następnie kliknij przycisk Otwórz, lub użyj innej przeglądarki.

CadWare SrL

CadWare Srl została założona w 1989 r. w celu opracowania produktów i rozwiązań o nazwie Computer Aided Design (CAD) dla komputerów osobistych. Dzięki know-how zdobytemu podczas dwudziestu lat doświadczenia, firma CadWare mogła udostępnić nowatorskie rozwiązania CAD, mające na celu poprawę produktywności przedsiębiorstw każdej wielkości. Doświadczenie zdobyte w sektorze przedsiębiorstw, pozwoliło CadWare oferować szeroką gamę produktów, począwszy od pierwszego systemu Pj2 CAD czy najnowszego BlueCAD 2.0, które biorąc pod uwagę wydajność i koszty, jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla firm, ale także dla tych, w pracy lub w domu, którzy zawodowo lub jako hobby, chcą skorzystać z zaawansowanych narzędzi do planowania i projektowania.

CadWare dostarczył narzędzi CAD, które zostały wykorzystane w projektach takich jak Nowy Parlament Europejski i Narodowa Biblioteka we Francji. Te same narzędza dostępne są dla każdego: profesjonalistów i studentów – wysokiej jakości, innowacyjne produkty w bardzo korzystnych cenach.

Fotowoltaika

W ostatnich czasach CadWare postanowiła zastosować zdobyte doświadczenie opracowując nowy produkt: BlueSol. Oprogramowanie to opracowane zostało dla tych, którzy projektują systemy fotowoltaiczne. Projektując i tworząc BlueSol, CadWare zastosował zarówno pełną wiedzę techniczną zdobytą podczas realizacji poprzednich projektów, jak i wiedzę zdobytą przez lata badań nad rozwiązaniami informatycznymi, które uprościły pracę wielu projektantów.

W styczniu 2010 r. CadWare wydała pierwszą wersję BlueSol w języku włoskim. Oprogramowanie to spełnia wymagania prawa włoskiego i służy do projektowania systemów fotowoltaicznych we Włoszech. BlueSol w języku włoskim został wzbogacony o nowe rozwiązania i na jego podstawie stworzono wersję BlueSol Projekt 2012. Na bazie tego produktu, bazując na testach wielu uzytkowników, CadWare opracowała jego aktualną wersję angielską, która służy do projektowania systemów fotowoltaicznych umieszczanych w każdym kraju na świecie.

Partnerzy

W 1995 r. CadWare została partnerem BestTeam IBM i IBM Business Partner. IBM uznał jakość systemów BlueCAD i PJ2 CAD. W 1996 r. firmy CadWare i IBM podpisały International Vendor Logo Agreement, w następstwie czego systemy BlueCAD i PJ2 CAD stały się rozwiązaniami programowymi wspieranymi przez IBM na całym świecie.

Spółka

Historia Technologia Usługi