• Telefon: +48 602 455 181
  • Email: darek.bucholski@gmail.com

Nowe terminy szkolenia pv z oprogramowaniem Bluesol

Opublikowany w Ciekawostki i otagowany jako , | Zostaw komentarz

W naszym sklepie internetowym możesz pobrać nieodpłatnie wersję próbną oprogramowania Bluesol do projektowania elektrowni słonecznych. Jest dostępna zarówno polska, jak i angielska wersja tego oprogramowania.

Dzięki temu oprogramowaniu uzyskujesz pełną kontrolę nad procesem stworzenia własnego projektu farmy fotowoltaicznej. Prezentowane oprogramowanie zawiera bardzo dużo ustawień i opcji, zapewniając zadbanie o wszystkie aspekty procesu tworzenia projektu.

Po zainstalowaniu oprogramowania możesz nauczyć się obsługi programu korzystając z wbudowanych opcji pomocy.

Oferujemy również szkolenie z obsługi oprogramowania Bluesol. Dzięki szkoleniu nie tylko zapoznasz się z Bluesol, ale również nauczysz się jak samemu stworzyć projekt elektryczny oraz konstrukcyjny farmy fotowoltaicznej – a wszystko pod okiem prowadzącego – eksperta w dziedzinie fotowoltaiki.

Każdy uczestnik szkolenia będzie pracował z wykorzystaniem dostępnych na sali komputerów.

Aktualnie zapraszamy na szkolenie dwudniowe w styczniu 2015r., w dniach 23-24 stycznia oraz dwudniowe w lutym 2015r. w dniach 20-21 lutego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem szkolenia oraz do zapisania się na szkolenie poprzez nasz formularz zapisu dostępny tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *